Prosimy o głosy

Nasza szkoła bierze udział w konkursie Empiku „Tysiąc powodów, by czytać”. Reprezentuje nas praca konkursowa uczennic z klasy Va „Babcia na jabłoni”. Dzięki Państwa głosom nasza biblioteka szkolna może pozyskać 1000 książek! Nagroda wydaje się być całkiem realna, ponieważ wszystko zależy od codziennego oddawania głosu poprzez aplikację „Mój Empik”, czyli naszej
wspólnej mobilizacji. Głosowanie trwa od dzisiaj (24.10) do 28.11.2019 r. Bardzo prosimy Państwa o codzienne oddawanie głosu (aplikacja będzie o tym przypominać), ewentualne zachęcenie rodziny i przyjaciół. 1000 nowych książek byłoby wielką radością dla naszych dzieci, które licznie odwiedzają bibliotekę. Nie mogę podać linku do głosowania, ponieważ jest to aplikacja na telefon.

Dziękuję za Państwa zaangażowanie,
Anna Łaskawiec