Trzech uczniów klas trzecich naszej szkoły reprezentowało nas na międzyszkolnym konkursie języka angielskiego

9 maja trzech uczniów klas trzecich naszej szkoły reprezentowało nas na międzyszkolnym konkursie języka angielskiego Smart Owlie organizowanym przez SP nr 12 w Krakowie.
Byli to Iga Kucharzyk i Szymon Cieraszewski z klasy 3a oraz Adam Piestrzyński z klasy 3b.

Konkurs odbył się w dwóch etapach: szkolnym i międzyszkolnym. Oba etapy konkursu obejmowały słownictwo i gramatykę języka angielskiego jak również zagadnienia kulturowe dotyczące krajów anglojęzycznych.
Uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy wygrywając etap szkolny i uzyskując w nim bardzo dobre wyniki, a później odnosząc ogromne sukcesy na etapie międzyszkolnym.

Adam Piestrzyński zajął 1 miejsce  zdobywając 49 punktów na 56 możliwych.

Szymon Cieraszewski zajął miejsce 3 zdobywając punktów 47.

Iga Kucharzyk uzyskała wynik 44 punktów, co mimo nie zdobytego miejsca jest również ogromnym sukcesem.

Całej trójce serdecznie gratulujemy!!!