NASZA SZKOŁA

» Patronka » Pracownicy » Historia szkoły » Złota księga » Herb » Nasze sukcesy » Hymn» Kalendarz » Sztandar » Biblioteka » Stołówka » Konwalie Św. Joanny » Klauzula informacyjna, Rozporządzenie RODO » Rekrutacja ZAJĘCIA DODATKOWE 2018/2019

W NAJBLIŻSZYM CZASIE


KALENDARZ


AKTUALNOŚCI

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Dyskoteki szkolne mają to do siebie, że zawsze są wspaniałymi okazjami do dobrej zabawy, aby choć na chwilę oderwać się od szkolnej rzeczywistości.
W ubiegły czwartek, tj. 30 listopada w naszej szkole również odbyła się dyskoteka - zarówno dla klas młodszych, jak i tych starszych. Wszyscy uczniowie bawili się wyśmienicie do najróżniejszych hitów, o co zadbał nasz DJ - Pan Filip Ścieżka. Były również gry i zabawy - każdy mógł znaleźć coś dla siebie! Z wybiciem godziny 20:00 dyskoteka skończyła się. Wraz z piosenką "To już jest koniec" uczniowie udali się do swoich domów. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy Andrzejek następnego dnia zostali potraktowani przez nauczycieli "z przymrużeniem oka" ;-).
W historii naszej szkoły była to pierwsza dyskoteka, ale już wiemy, że nie ostatnia! Z niecierpliwością czekamy na następną...! :-)
Opiekunowie Samorządu
Anna Czyż, Filip Ścieżka, Piotr Pancerz
~Anna Czyż/ Filip Ścieżka/ Piotr PancerzPani M.Głodek
za wykonanie
pięknych zdjęć!
Panu D.Dziubińskiemu
za stworzenie wspaniałej oprawy graficznej!
Szanowni Państwo, jesteśmy w trakcie kompletowania informacji na stronie internetowej.
Propozycje zmian i uwagi prosimy zgłaszać tutaj. Dziękujemy!