NASZA SZKOŁA

» Patronka » Pracownicy » Historia szkoły » Złota księga » Herb » Nasze sukcesy » Hymn» Kalendarz » Sztandar » Biblioteka » Zajęcia dodatkowe » Stołówka » Konwalie Św. Joanny » Rekrutacja » Dyżury liturgiczne

W NAJBLIŻSZYM CZASIE

  • KWIE Akademia AGH Junior - wyjście kl. 3b
  • KWIE Europejski Dzień Śniadania - Dzień Kolorowy
  • KWIE Test Umiejętności Trzecioklasisty - j.polski
  • KWIE Test Umiejętności Trzecioklasisty - matematyka
  • KWIE Dzień Patronki

KALENDARZ


AKTUALNOŚCI

II TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

Za nami II Turniej Mikołajkowy. W tegorocznej edycji udział wzięło 11 drużyn: Manchester City, FC-VC-Barcelona, Ucho Prezesa, KS Bronowianka, Super Stars, FC Sokoły 2, FC Dabiki, Wyrewolwerowani Rewolwerowcy, Drużyna Z Nazwą, TS Szarża, Nie mamy nazwy.
Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach: starszej i młodszej, rozgrywając mecze w systemie „każdy z każdym”. Kibice zgromadzeni na trybunach podziwiali zacięte, porywające boje kolegów, a doping niósł się daleko poza salę gimnastyczną…
Wspaniałą grą popisali się zawodnicy klasy trzeciej z drużyny FC Dabiki, którzy dotarli do meczu finałowego i rywalizowali w nim z kolegami z klasy siódmej (TS Szarża). Na pochwałę zasługuje również zespół SUPER STARS, w którego składzie były dziewczynki z klasy 3b. Trzeba przyznać, że rozgrywki wzbudziły wiele emocji oraz uśmiechu na twarzach zarówno graczy, publiczności, jak i nauczycieli.

Kolejny Turniej Mikołajkowy już za rok!:)

WYNIKI II TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO:
MIEJSCE 1 : TS SZARŻA :
*Michał Rybak
*Paweł Rewilak
*Urszula Broda
*Jakub Plata
*Jan Sokół
*Oliwier Angielski
*Igor Szelezin
*Jakub Wartnik
MIEJSCE 2 : FC DABIKI:
*Max Sikora
* Bartek Gołda
*Kacper Matyjasik
*Michał Kowalik
*Maciek Sitarski
*Maksymilian Korzeniowski
*Jan Łapka
*Franciszek Biernat
MIEJSCE 3 : WYREWOLWEROWANI REWOLWEROWCY:
*Szymon Szewczuk
*Konrad Faryj
*Maciej Fila
*Martyna Trzcionka
*Maciej Boroń
*Jacek Barwiński
*Aleksander Błachut

MIEJSCE 4 : FC SOKOŁY 2:
*Bruno Łabiak
*Adam Brózda
*Szymon Gaweł
*Dominik Szarwiło
*Mikołaj Głuszak
*Bartosz Milczarek
*Adam Ruggiero-Głuc
*Tomasz Wolski

INDYWIDUALNE WYRÓŻNIENIA:
Najlepszy Bramkarz Turnieju: ALEKSANDER BŁACHUT
Najlepszy Strzelec Turnieju: MICHAŁ KOWALIK

~Filip Ścieżka






DODAJ KOMENTARZ

Pani M.Głodek
za wykonanie
pięknych zdjęć!
Panu D.Dziubińskiemu
za stworzenie wspaniałej oprawy graficznej!
Szanowni Państwo, jesteśmy w trakcie kompletowania informacji na stronie internetowej.
Propozycje zmian i uwagi prosimy zgłaszać tutaj. Dziękujemy!
DYŻURY LITURGICZNE