NASZA SZKOŁA

» Patronka » Pracownicy » Historia szkoły » Złota księga » Herb » Nasze sukcesy » Hymn» Kalendarz » Sztandar » Biblioteka » Stołówka » Konwalie Św. Joanny » Klauzula informacyjna, Rozporządzenie RODO » Rekrutacja ZAJĘCIA DODATKOWE 2018/2019

W NAJBLIŻSZYM CZASIE


KALENDARZ


AKTUALNOŚCI

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY W BADMINTONA

W środę, 15 listopada, w hali Com Com Zone przy ul. Ptaszyckiego 6, odbyły się Międzyszkolne Zawody w badmintona drużynowego dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały trzy najlepsze uczennice wyłonione w szkolnych zawodach: Urszula Broda, Hanna Danielak oraz Aleksandra Knapik.
W rozgrywkach brały udział 24 zespoły z krakowskich szkół. Nasza drużyna wygrała fazę grupową i przeszła do półfinałów, w których walczyła o miejsce na podium ze starszymi od siebie zawodniczkami. Po pięknej grze nasza reprezentacja zdobyła bardzo wysokie czwarte miejsce - jest to ogromny sportowy sukces naszej Szkoły. Gratulujemy Dziewczętom i czekamy na kolejne osiągnięcia.
Warto też wspomnieć, że chłopcy w składzie: Michał Rybak, Jakub Wartnik i Paweł z klasy 7a, w piątek, 17 listopada, brali udział w tych samych zawodach. Uczniowie wygrali swoją grupę, przeszli do kolejnej fazy i zakończyli walkę o zwycięstwo w 1/8 finału.
Gratulujemy!!! ~xPani M.Głodek
za wykonanie
pięknych zdjęć!
Panu D.Dziubińskiemu
za stworzenie wspaniałej oprawy graficznej!
Szanowni Państwo, jesteśmy w trakcie kompletowania informacji na stronie internetowej.
Propozycje zmian i uwagi prosimy zgłaszać tutaj. Dziękujemy!