NASZA SZKOŁA

» Patronka » Pracownicy » Historia szkoły » Złota księga » Herb » Nasze sukcesy » Hymn» Kalendarz » Sztandar » Biblioteka » Stołówka » Konwalie Św. Joanny » Klauzula informacyjna, Rozporządzenie RODO » Rekrutacja ZAJĘCIA DODATKOWE 2018/2019

W NAJBLIŻSZYM CZASIE


KALENDARZ


AKTUALNOŚCI

WIOSNA, ACH TO TY... PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W NASZEJ SZKOLE

Wiosna to czas pełen radości, uśmiechu i słońca, które dają energię i rozpraszają szarość długiej jesieni i zimy. W tym wyjątkowym dniu, pierwszym Dniu Wiosny, w naszej szkole było szczególnie kolorowo i jak zawsze bardzo wesoło. Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami przygotowali korowód. Wszyscy uczniowie mieli możliwość przebrania się za dowolną postać bądź rzecz. Dzięki temu mieliśmy okazję dzisiaj zobaczyć piłkarzy, bogów greckich, a nawet marchewkę i groszek. Niewątpliwie największym powodzeniem cieszył się strój "Pani Wiosny". Nawet Pani Dyrektor, Marzena Kamuda, zaskoczyła wszystkich swoją kreacją, bowiem przebrała się za kaktusa ;-)

Specjalnie powołana komisja wybrała Króla i Królową Wiosny klas młodszych (1-3) oraz starszych (4-7).
W klasach 1-3 Królową Wiosny została Natalia Calik kl. 1b - za wiosenny blask, a tytuł Króla Wiosny zdobył Tomasz Blachura kl. 3b - za piękne przedstawienie wiosennej pogody, burz i piorunów.
W klasach 4-7 tytuł Królowej Wiosny powędrował do Wiktorii Machnik z kl. 7a - za wiosenną elegancję i szyk, a Królem Wiosny ogłoszony został Maciej Rewilak z kl. 4b - za wyśmienity strój pasujący do dzisiejszej aury.

Ten szczególny dzień upłynął w miłej i radosnej atmosferze, uczniowie w zabawowym nastroju, z uśmiechem na twarzach, przywitali Wiosnę. ~Anna Czyż, Piotr Pancerz, Filip ŚcieżkaPani M.Głodek
za wykonanie
pięknych zdjęć!
Panu D.Dziubińskiemu
za stworzenie wspaniałej oprawy graficznej!
Szanowni Państwo, jesteśmy w trakcie kompletowania informacji na stronie internetowej.
Propozycje zmian i uwagi prosimy zgłaszać tutaj. Dziękujemy!