NASZA SZKOŁA

» Patronka » Pracownicy » Historia szkoły » Złota księga » Herb » Nasze sukcesy » Hymn» Kalendarz » Sztandar » Biblioteka » Stołówka » Konwalie Św. Joanny » Klauzula informacyjna, Rozporządzenie RODO » Rekrutacja ZAJĘCIA DODATKOWE 2018/2019

W NAJBLIŻSZYM CZASIE


KALENDARZ


AKTUALNOŚCI

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

W niedzielę, 18 marca pomimo zimowej aury, po mszach świętych, przed kościołem odbył się wielkanocny kiermasz świąteczny, przygotowany tradycyjnie przez Radę Rodziców naszej szkoły. Na rodziców zawsze możemy liczyć – stoły uginały się pod ciężarem domowych, pysznych wypieków, uczniowie z nauczycielami przygotowali piękne prace plastyczne, które już niebawem udekorują nasze domy. Podczas kiermaszu były zbierane środki na rozwój szkoły oraz na potrzeby fundacji Alma Spei.
Składamy serdeczne podziękowania Księdzu Proboszczowi za umożliwienie zorganizowanie kiermaszu.
Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy, którzy przyczynili się do organizacji imprezy, uczniom z Samorządu Szkolnego, nauczycielom za pomoc i obecność, Księdzu Prefektowi za przygotowanie oprawy liturgicznej mszy świętej, ministrantom, wszystkim uczniom obecnym na mszy świętej i na kiermaszu oraz pani Irence za czuwaniem nad całością .
~Marzena KamudaPani M.Głodek
za wykonanie
pięknych zdjęć!
Panu D.Dziubińskiemu
za stworzenie wspaniałej oprawy graficznej!
Szanowni Państwo, jesteśmy w trakcie kompletowania informacji na stronie internetowej.
Propozycje zmian i uwagi prosimy zgłaszać tutaj. Dziękujemy!